Sprzedaż nowych aut
5 października 2020
Stanowisko Kierownictwa OPZZ w sprawie reakcji rządzących na odbywające się obecnie w naszym kraju protesty społeczne
26 października 2020

Zawody wędkarskie o Konfederacji Pracy przy TMMP-J

W dniu 18.10.2020 r.  na łowisku w Gospodarstwie Agroturystycznym „Nad Stawem” w Oleśnicy Małej odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Konfederacji Pracy przy TMMP-J.

Zbiórkę zaplanowano o godz. 7:00 i o tej też godzinie byli już obecni wszyscy uczestnicy którym to na początek przedstawiono zasady wędkowania a następnie rozlosowano numery stanowisk.

Zawody rozpoczęły się równo o godz. 8:00 a sygnałem początkowym był klakson z samochodu.

W tym dniu   w pierwszej fazie wędkowania ryby nie chciały  „współpracować” z uczestnikami zawodów, przez co na pierwszą zdobycz trzeba było czekać około godziny. Z biegiem czasu wyglądało to już lepiej a sygnał do połowów dał Michał Wietrzyński  który w tym dniu okazał się bezkonkurencyjny wyciągając w sumie 8 karpi na łączną wagę 10,2 kg. Drugie miejsce zajął Tomasz Madejczyk który co prawda wyciągnął 2 karpie ale na łączną wagę 5,1 kg. Trzecie miejsce przypadło Konradowi Połeć z 3 karpiami na łączną wagę 3,1 kg.

Po zawodach udaliśmy się do specjalnie dla nas przygotowanego namiotu w którym to przeszliśmy do ceremonii wręczania nagród.

W pierwszej kolejności  wręczono przechodnią statuetkę Konfederacji Pracy przy TMMP-J zdecydowanemu zwycięzcy Michałowi Wietrzyński a następnie nagrody wędkarskie dla wszystkich uczestników zawodów.

Na koniec niespodzianką dla uczestników były dodatkowe nagrody specjalne które zostały ufundowane przez Kancelarie Prawną Turek&Wspólnicy Sp.  z o.o. które wręczył mgr. Marcin Turek.

Warto przypomnieć to właśnie z tą Kancelarią współpracujemy jako OPZZ Konfederacja Pracy przy TMMP-J dzięki czemu nasi członkowie związku mogą korzystać z  porad prawnych m.in. z zakresu prawa spadkowego, rodzinnego, budowlanego, pracowniczego, urzędowego itp.

Na koniec chcielibyśmy podziękować Jarosławowi Kita w za pomoc w organizacji turnieju, właścicielowi Gospodarstwa Agroturystycznego „Nad Stawem” Szymonowi Kościelak za profesjonalną obsługę  a przede wszystkim smaczną w części gastronomicznej oraz mgr. Marcinowi Turek za ufundowanie nagród oraz wszystkim uczestnikom zawodów za wspaniałą  zabawę podczas całego Turnieju.