Pikieta pod Ministerstwem.
13 maja 2019
Ruszyła rozbudowa kantyny oraz szatni.
20 maja 2019

Rabaty na sieć stacji Circle K.

Circle K EXTRA CLUB to program lojalnościowy, organizowany przez sieć stacji Circle K. Udział w programie umożliwia zbieranie punktów przy okazji codziennych zakupów oraz wymianę ich na atrakcyjne nagrody z bieżącego Katalogu Nagród, dostępnego na stacjach Circle K oraz na stronie internetowej www.circlek.pl.

Każdy Użytkownik przystępujący do programu otrzyma możliwość gromadzenia punktów na zasadach ogólnych oraz naliczenia rabatów w ofercie specjalnej dla członków Konfederacji Pracy:
  1. 10 % rabat na kawy Simply Great Coffee

  2. 10 % rabat na produkty Made to Go (m.in. hot dogi, burgery, przekąski)

  3. 30% rabat na dowolny program myjni

  4. 10 gr. rabatu / litr przy zakupie benzyn, olejów napędowych oraz autogazu LPG

 

Do Programu Circle K EXTRA może przystąpić jedynie osoba fizyczna powyżej 18 roku życia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych. Oferta specjalna obowiązuje wyłącznie przy prywatnych zakupach osób fizycznych i nie obejmuje transakcji instytucjonalnych. Przystępując do Programu Circle K EXTRA Club Uczestnika obowiązuje regulamin Programu Circle K EXTRA Club. Każdy użytkownik otrzyma kartę identyfikacyjną bezpłatnie. Użytkownik może również aktywować w programie własną kartę płatniczą. Zarządzający programem nie pobiera dodatkowych kosztów z tytułu obsługi.

 

 Aby skorzystać z rabatów należy:

  • Osoby, które już posiadają prywatnie kartę “Extra Club” lub dawniej nazywało się to “Premium Club” przesyłają imię i nazwisko plus nr karty, którą aktualnie posiadają (nie da się wyrobić karty Extra Club
dwukrotnie na tę samą osobę), a my przekażemy do Circle K, które przypisze do niej odpowiedni status, który nada jej poniższe uprawnienia.
  • Osoby nie posiadające karty proszone są o udanie się na dowolną stację Circle K i założenie sobie karty Extra Club przy kasie (może to zrobić każda pełnoletnia osoba)
  • następnie już w domu zarejestrowanie się poprzez link, który przyjdzie SmS-em na wskazany przy zakładaniu karty Extra Club numer telefonu komórkowego (trzeba uzupełnić podstawowe dane osobowe + datę urodzenia)
  • następnie na tmmj@gmail.com przesłać imię nazwisko i nr posiadanej karty Extra Club
Użytkownik rejestrując kartę na stronie internetowej otrzymuje 250 punktów powitalnych oraz dostęp do swojego konta z saldem punktowym, dostęp do katalogu nagród oraz historii transakcji.  Dokonując zakupu Użytkownik otrzymuje również standardowe punkty lojalnościowe. Nagromadzone punkty można wymieniać na nagrody lub na dodatkowe rabaty na paliwa i produkty w sklepie Circle
  1. Więcej informacji o programie oraz katalog nagród są dostępne na stronie internetowej www.circlek.pl.
Oferta  nie dotyczy stacji tzw. Circle K. Express
W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z  przedstawicielami Zarządu Związku.

Komentarze są wyłączone.