Sprzedaż nowych aut w I-II 2022 r.
20 kwietnia 2022
Rejestracja aut osobowych I-III 2022 r.
25 kwietnia 2022

Tuż po Świętach Wielkanocnych ruszył kolejny transport z pomocą OPZZ dla ukraińskich uchodźców wojennych.

Tym razem przesłaliśmy konserwy mięsne, które trafią do uchodźców ze wschodniej Ukrainy, którzy znaleźli schronienie w ośrodkach wypoczynkowych Federacji Związków Zawodowych Ukrainy (FZZU) przy granicy polskiej. Konserwy dotarły do magazynu w Przemyślu. Tam zostały przekazane przedstawicielom FZZU, która zapewniła transport do Ukrainy. Konserwy zakupiono w Zakładach Mięsnych Sokołów z funduszy pochodzących ze zbiórki na pomoc uchodźcom, zorganizowanej przez OPZZ. Warto podkreślić, że Sokołów zrezygnował z marży ze sprzedaży konserw. Zapewnił także bezpłatny transport produktów z zakładu do Przemyśla.

Przypomnijmy: OPZZ podpisało umowę z FZZU w sprawie udzielania pomocy humanitarnej. Istotą porozumienia jest to, że przyjmujący pomoc zgłaszają konkretne potrzeby, które następnie są realizowane przez OPZZ. Unikamy w ten sposób przekazywania uchodźcom niepotrzebnych rzeczy.