Integracja członków Konfederacji Pracy z Toyota Wałbrzych i Jelcz-Laskowice.
4 listopada 2022
Turniej halowy pracowników Toyoty z Jelcz-Laskowic.
9 listopada 2022

Konfederacja Pracy przy MANN+Hummel FT wynegocjowała 19% podwyżki !!!

Związkowcy OPZZ “Konfederacja Pracy” przy MANN+Hummel FT wyznaczają trend na podwyżki w 2023 r. ?

“Dzisiaj został podpisany pomiędzy związkami zawodowymi, a pracodawcą budżet na podwyżki na przyszły rok na poziomie 19%. Została tez ustalona minimalna 8 % ( dotyczy to osób z dużą absencją jak w roku ubiegłym, poza takimi osobami nie było minimalnej regulacji i tak tez ma być w tym roku).To bardzo dobra wiadomość dla nas wszystkich.

Jednocześnie związek zawodowy zwraca się o zwrócenie szczególnej uwagi na trudną i specyficzną sytuację naszej Firmy powodowaną między innymi wojną w Ukrainie. Ten i inne czynniki wpływają na nasze grafiki i przesuwanie dni pracujących na dalsze okresy. Wszyscy – także pracodawca – liczymy na jak najszybsze ustabilizowanie naszej pracy. Mamy też nadzieję, że te wzrosty wynagrodzeń zrekompensują Wam te uciążliwości.

Ze związkowym pozdrowieniem

Krzysztof Wojtkowiak”