Rejestracja samochodów osobowych w Polsce I-X 2022 r.
9 listopada 2022
Rejestracja samochodów osobowych I-XI 2022 r.
5 grudnia 2022

Diamenty OPZZ dla Konfederacji Pracy z Toyoty !!!

✊Podczas ostatniego posiedzenia Rady OPZZ w kadencji 2018-2022 ogłoszono wyniki IV edycji konkursu „Diamenty OPZZ”.

✊ Laureatem IV edycji konkursu „Diamenty OPZZ”

W kategorii „Najlepsza organizacja członkowska OPZZ, zrzeszająca do 500 osób” nagrodę otrzymała Organizacja Zakładowa nr 01-023 OPZZ Konfederacja Pracy w Toyota Motor Manufacturing Poland Sp.z.o.o.

✊Nagrodę z rąk Andrzeja Radzikowskiego, przewodniczącego OPZZ odebrał Adam Basiński, przewodniczący Konfederacji Pracy w TMMP-J.

✊ Konkurs „Diamenty OPZZ” ma na celu promowanie najlepszych, najbardziej dynamicznych osobowości oraz organizacji zaangażowanych w pracę związkową.

✊Nagrody tego typu podkreślają pozycję naszej Organizacji w strukturach Konfederacji Pracy i OPZZ, a to ma też znaczenie w dialogu między nami a naszą Firmą.